Kalite hayattır , İtibar gelişme!

Devam eden ürün geliştirme sürecimiz nedeniyle , ürün özellikleri veya tasarım haber verilmeksizin değiştirilebilir .

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Yuyao XuFang Rubber And Plastic Products Co., Ltd.

Ben sohbet şimdi

Yuyao XuFang Rubber And Plastic Products Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Yuyao XuFang Rubber And Plastic Products Co., Ltd. Yuyao XuFang Rubber And Plastic Products Co., Ltd. Yuyao XuFang Rubber And Plastic Products Co., Ltd. Yuyao XuFang Rubber And Plastic Products Co., Ltd. Yuyao XuFang Rubber And Plastic Products Co., Ltd. Yuyao XuFang Rubber And Plastic Products Co., Ltd. Yuyao XuFang Rubber And Plastic Products Co., Ltd. Yuyao XuFang Rubber And Plastic Products Co., Ltd. Yuyao XuFang Rubber And Plastic Products Co., Ltd. Yuyao XuFang Rubber And Plastic Products Co., Ltd.
Factory 2

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Yıl kurulan : 2004
İhracat p.c : 80% - 90%
YUYAO Xufang Kauçuk ve Plastik Ürünler Co, Ltd YUYAO şehir, Zhejiang Eyaleti, ekonomisi Çin'deki son derece gelişmiş bir alan bulur. Yuyao şehir Ningbo ve Şangay limanları tarafından kapanır, rahat ulaşım sağlar.

Firma 6000 metrekarelik bir alanı kaplar, çeşitli plastik, kauçuk ve donanım ürünleri, Bahçe ve evcil hayvan ürünleri, açık yaşam tesisleri ve otomotiv ürünleri alanında uzmanlaşabilir. Şimdi, 2000'den fazla çeşit ürünümüz var, yaygın olarak kullanılmaktadır Birçok alanda tüketicinin gereksinimlerini karşılar.

Biz modern standart atölye ve ekipman, ISO9000 VE 16949 kalite sistem belgesi ve sıkı BSCI fabrika denetim (bizim BDID: 347586) ile gelişmiş bir kurumsal yönetim sistemi var. Bize güvenebilirsiniz.Ürünlerimiz SGS.FDA, CE standardını karşılamaktadır. Bugüne kadar, ayda 200.000 üniteden fazla ürün üretebiliriz. Şirket sürekli yeniliği geliştirir ve fikri mülkiyet haklarının korunmasına önem verir, bazı ürünler vardır kendi patentleri var. Bu firmalar BASF ve GM gibi yüksek kaliteli bir tedarikçi haline geldi. Ürünler WAL-MART'da satıldı ve AUDI ve BMW gibi birçok tanınmış otomobil markasıyla eşleşti.


Şimdiye kadar, firmamız mükemmel bir yönetim sistemi inşa etmiş ve Ar-Ge departmanına ve kalite kontrolüne çok yatırım yapmıştır. Ar-Ge departmanı, OEM el sanatları yapmanın önemli bir parçasıdır. Herhangi bir OEM proje yapabiliriz, Özelleştirilmiş tasarımlar son derece açıktır. Biz 4 ~ 7 gün içinde örnekleri yapabilirsiniz.

Fabrika, BSCI fabrika incelemesini geçmiştir. DBID: 347586. Bazı ürünler de BV, FDA testini geçebilir. Herhangi bir test gereksinimine ihtiyacınız varsa, bize bildirebilir, sizin taleplerinizi karşılamaya çalışacağız.


“Meslek, Dürüstlük, İnovasyon” kavramına dayanarak eski ve yeni tüketicilerimizle gelişmeyi özlüyoruz ve birlikte eşitlik ve karşılıklı faydaya dayalı olarak uzun vadeli ve istikrarlı bir işbirliği kurmayı umuyoruz.

Şimdi bizimle iletişime geçin!

İletişim bilgileri
Yuyao XuFang Rubber And Plastic Products Co., Ltd.

İlgili kişi: Ms. Tracy Xie

Tel: 86-574-62480017

Faks: 86-574-62480708

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)