Kalite hayattır , İtibar gelişme!

Devam eden ürün geliştirme sürecimiz nedeniyle , ürün özellikleri veya tasarım haber verilmeksizin değiştirilebilir .

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ben sohbet şimdi

Yuyao XuFang Rubber And Plastic Products Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Yuyao XuFang Rubber And Plastic Products Co., Ltd. Yuyao XuFang Rubber And Plastic Products Co., Ltd. Yuyao XuFang Rubber And Plastic Products Co., Ltd. Yuyao XuFang Rubber And Plastic Products Co., Ltd. Yuyao XuFang Rubber And Plastic Products Co., Ltd. Yuyao XuFang Rubber And Plastic Products Co., Ltd. Yuyao XuFang Rubber And Plastic Products Co., Ltd. Yuyao XuFang Rubber And Plastic Products Co., Ltd. Yuyao XuFang Rubber And Plastic Products Co., Ltd. Yuyao XuFang Rubber And Plastic Products Co., Ltd.
Factory 2

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Yıl kurulan : 2004
İhracat p.c : 80% - 90%
Hakkımızda

YUYAO Xufang Kauçuk ve Plastik Ürünler Co, Ltd YUYAO kentinde, Zhejiang Eyaleti, ekonomisi Çin yüksek gelişmiş alanı olan bulur. YUYAO şehir Ningbo ve Şangay limanları tarafından kapanır, easytransportation yapar. Firma 6000 spuare metre üzerinde kapsar, çeşitli plastik, kauçuk ve donanım ürünleri, Bahçe ve Pet ürünleri, açık yaşam tesisleri ve otomotiv ürünleri binbaşı yapabilir ... Şimdi, 2000'den fazla tür ürünleri var, onlar yaygın olarak birçok alanda, tüketici ihtiyaçlarını karşılayan .

Biz modern standart atölye ve ekipman, ISO9000 VE 16949 kalite sistem belgelendirme ve sıkı BSCI fabrika denetim (bizim BDID: 347586) ile gelişmiş bir kurumsal yönetim sistemi var. Bize güvenebilirsin. Ürünlerimiz, SGS.FDA, CE standardına uygundur. Bugüne kadar, ayda 100.000 üniteden fazla ürün üretebiliriz. Şirket, yeniliği durmadan geliştirir ve yerel mülkiyet haklarının korunmasına dikkat eder, bazı ürünlerin kendi patentleri vardır. firmanın BASF ve GM gibi yüksek kaliteli bir tedarikçi haline gelmesini sağladı. Ürünler WAL-MARTand'da AUDI ve BMW gibi birçok tanınmış otomobil markasıyla eşleşti, vb.

Şimdiye kadar, şirketimiz mükemmel bir yönetim sistemi inşa etti ve Ar-Ge departmanına ve kalite kontrolüne çok yatırım yaptı. Ar-Ge bölümü OEM el sanatları yapmanın önemli bir parçasıdır. Herhangi bir OEM proje yapabiliriz, Özelleştirilmiş tasarımlar çok hoş geldiniz. Biz 4 -7gün içinde örnekleri yapabilirsiniz.

"Mesleğimiz" kavramına dayanarak eski ve yeni tüketicilerimizle gelişmeye özlem duyuyoruz.
Dürüst olmak gerekirse, Yenilikçilik, uzun vadeli ve istikrarlı bir işbirliği inşa etmeyi hedefliyoruz.

Şimdi bizimle iletişime geçin!
İletişim bilgileri
Yuyao XuFang Rubber And Plastic Products Co., Ltd.

İlgili kişi: Ms. Tracy Xie

Tel: 86-574-62480017

Faks: 86-574-62480708

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)